Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Out of Ammo, czyli strategie jednak odżyją w VR? A gdyby dodać…

Out of Ammo to nowa produkcja RocketWerkz, studia założonego między innymi przez Deana Halla (znanego z DayZ), które dzięki współpracy z Zen Studios przeniesie się z Oculus Rifta oraz HTC Vive na Playstation 4 za sprawą gogli Playstation VR.

W grze wcielamy się w generałów, który na początku zajmują się stworzeniem pola bitwy, poprzez umieszczanie odpowiednich fortyfikacji oraz rozmieszczeniem jednostek w dogodnych, strategicznych miejscach, tak abyśmy mieli okazję do rozegrania doskonałego starcia. Następnie mamy okazję jako gracze samodzielnie stanąć do boju wykorzystując swoje i dostępne na miejscu wyposażenie. Do dyspozycji jest klika klas, w które możemy się wcielić przy okazji zmieniania swojego punktu widzenia i uzyskiwania przewagi w innych strefach. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym i umożliwia nam czerpanie przyjemności ze strzelania przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na pilnowanie wszystkich punktów głównych.

W Zen jesteśmy zdeterminowani, aby umożliwić odbiorcom konsolowym grę w jedne z najlepszych, najbardziej innowacyjnych gier indie, a Out of Ammo idealnie wpisuje się w sedno tego, o czym jest nasza nowa inicjatywa wydawnicza – mówi Mel Kirk, Wiceprezes Zen Studios, Wydawcy. – Jesteśmy bardzo wybredni w kwestii tytułów, które przenosimy z komputerów PC na konsolę – a kolejne (produkcje) będą ogłaszane w nadchodzących tygodniach – ale wybranie RocketWerkz z ich Out of Ammo było łatwym wyborem, aby wytyczyć szlak. Społeczność Steam polubiła tę grę i wiemy, że właściciele PlayStation VR też ją pokochają. –

Galeria Zdjęć:

Możliwości związanych z różnymi strategia jest mnóstwo, zatem zabawy z pewnością nam nie zabraknie, warto jednak podkreślić, że twórcy zdecydowali się także na pewną niespodziankę.  Każda osoba, która zdecyduje się na złożenie zamówienia przedpremierowego otrzyma zupełnie za darmo CastleStorm VR, o którym wspominaliśmy w tym miejscu. 

– Wystarczyło jedno spotkanie z Zen, aby zdać sobie sprawę, że nie tylko należy wprowadzić grę na PlayStation VR, ale także to, że Zen był odpowiednim studiem do obsługi konwersji – mówi Dean Hall, dyrektor naczelny RocketWerkz. – Out of Ammo zaczęło się od eksperymentu, gdy zobaczyliśmy, co RocketWerkz może zrobić w wirtualnej rzeczywistości, byliśmy pochlebiani pozytywną reakcją, jaką otrzymała gra od czasu jej premiery na PC. To niezwykle ekscytujące wiedzieć, że zupełnie nowa publiczność niedługo zobaczy nasz projekt. –

Out of Ammo ukaże się zimą 2018 roku na Playstation VR. Na PC możemy już zagrać zarówno z Oculus Rift jak i w HTC Vive.

Źródło: Informacja Prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *