Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Parrot Mambo FPV, czyli wyścigowy dron i gogle VR

Parrot Mambo FPV to zestaw składający się z drona oraz gogli wirtualnej rzeczywistości, które wraz z kamerką umieszczoną na czole naszego małego sprzęciku pozwalają nam na wyścigowe spojrzenie z perspektywy pierwszej osoby.

Parrot Mambo FPV waży jedynie 63 g rozpędzając się nawet do 30 km/h pozwalając na błyskawiczny ruch i wykonywanie efektownych akrobacji. Sterować będziemy mogli za pomocą trzech trybów: Easy – dostosowany dla osób zaczynających swoje przygody z tego typu urządzeniami; Drift – autopilot w tym trybie kontroluje jedynie wysokość pozostawiając graczowi wielkie precyzyjne akrobacje; Racing – to właśnie w tym trybie mamy uzyskać jak najwięcej zabawy, otrzymujemy pełną kontrole i największe poczucie prędkości.

Parrot Cockipitglasses 2 pozwala nam na poczucie się jak prawdziwy kierowca tego typu mini stateczku. Do gogli umieszczamy smartfona (4,5-6 cali) i odpalamy aplikację FreeFlight Mini otrzymując obraz HD o polu widzenia 120 stopni. 

Oczywiście nie zabrakło Parrot Flypad, czyli kontroler  pozwalający nam nawet na mapowanie przycisków i bardzo swobodne indywidualne ustawienia. Zasięg to aż 100 metrów w związku z czym nie będziemy musieli się ograniczać.

Parrot Mambo FPV zadebiutuje w Polsce już w październiku 2017 roku w cenie 759 złotych, dostępne będą także dwa inne wydania – Parrot Mambo Fly (459 złotych) oraz Parrot Mambo Mission (669 złotych).

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *