Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

PGW 2017: Czym może być Apex Construct? Zapowiedź jest interesująca!

Apex Construct to nowa produkcja Fast Travel Games starająca się połączyć styl produkcji logicznych ze strzelanką pierwszoosobową, która zdecydowanie może w niezłym stylu zająć się obiema kwestiami. Twórcy postawili na stworzenie ciekawie prezentującej się rzeczywistości, w której wcielimy się w tajemniczego robota (lub cyborga, patrz prawa ręka), który będzie musiał poradzić sobie z wieloma różnymi wyzwaniami.

Świat przedstawiony jest dosyć abstrakcyjny i łączy w sobie elementy budowli ludzi ze zniszczonym obrazem niemalże ze świata post apokaliptycznego, gdzie jeszcze w tle gdzieś zjawiają się zagubione technologiczne giganty, które zdają się być uśpione…

Rozgrywka wykorzystuje wiele sposobów interakcji ze światem, włącznie z użyciem elementów akcji oraz klasycznymi przygodowymi zagadkami (przedmiotowe oraz środowiskowe), dzięki czemu tempo akcji z pewnością będzie falować.

Graficznie wydawać się może, że Apex Construct będzie naprawdę śliczną produkcją stawiającą na oryginalne pomysły designerskie oraz nawet najdrobniejsze efekty cząsteczkowe, które idealnie się sprawują właśnie na Playstation 4. 

Nie znamy daty premiery tego tytułu, wiemy jedynie, że na pewno pojawi się na Playstation VR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *