Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Pinball FX2 VR trafiła właśnie na nową platformę – Windows Mixed Reality!

Pinball FX2 VR trafiło na nową platformę, która w przypadku Windows Mixed Reality oznacza aż kilka urządzeń bardzo podobnych do siebie pod względem osiągów i możliwości. 

Od teraz możemy sprawdzić klasycznego Pinballa w naszych goglach VR wprost ze sklepu Windowsowego w systemie Windows 10. Rozgrywka będzie obowiązywać w cyfrowym świecie, gdzie będziemy mieli okazję przypomnieć sobie najbardziej przyjemną rozgrywkę sprzed wielu, wielu lat gdy automaty rządziły wszędzie na świecie. 

Twórcy udostępniają nam zabawę zarówno w naszym jak i w cyfrowym świecie, choć oczywiście sama maszyna będzie jedynie cyfrowa. Zen Studios zadbało również o to, aby jak najlepiej odwzorować fizykę oraz charakterystykę zabawy z prawdziwym urządzeniem. 

Deweloperzy wprowadzili także specjalne stoły, w ramach których znajdziemy takie związane z markami wydawcy i dewelopera, między innymi te związane z seriami – CastleStorm, Wild West Rampage, Paranormal, BioLab, and Earth Defense.

Pinball FX2 VR zadebiutowało na Windows Mixed Reality w cenie 15 dolarów (ok. 55 złotych) Dostępne jest również wydanie Season 1 Pack w cenie 25 dolarów (ok. 90 złotych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *