Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

PixelJunk VR Dead Hungry, czyli czym nakarmić zombie?

PixelJunk VR Dead Hungry to nowe wydanie VR gry od Q-Games, która pozwoli nam się przenieść do pewnego azjatyckiego państwa opanowanego przez armię umarlaków. Naszym zadaniem będzie zapewnienie tym biedakom odpowiedniej ilości fast foodowego jedzenia w jak najkrótszym czasie. 

Zgodnie z tym co tytuł wskazuje nasi klienci są bardzo głodni i zrobią absolutnie wszystko, aby móc szybko i smacznie zjeść. W związku z czym my staramy się w możliwie jak najkrótszym czasie obsłużyć wszystkich klientów, którzy ewidentnie cierpią na brak dobrego jedzenia.

Gra posiada bardzo duży dystans do siebie, jednocześnie oferując nam wielu różnorodnych i szkaradnych stworów, które tylko czekają… na swoje jedzenie. rozgrywka nie jest rozbudowana i przypomina nieco produkcje przeglądarkowe, gdzie również mamy okazji za pomocą prostych mechanik przygotować żarcie dla wielu osób. Rozgrywka zdaje się być prosta, ale ze względu na ograniczenie czasowe oraz specyficzne punkty życia może okazać się, że zadanie będzie cięższe niż nam się zdawało.

Grafika jest dość słaba i prezentuje się dosyć niemrawo w kwestii ogólnej. Nieźle prezentuje się pierwszy plan, choć mam wrażenie, że część elementów wyświetla się w wyraźnie niższej rozdzielczości od pozostałych. Poza tym jednak wszystko blisko nas jest okej… w przeciwieństwie do muzyki dobranej do zwiastuna, która jest zwyczajnie irytująca i nie tworzy dobrego dystansu do gry. 

Strona Główna Gry

Karta gry na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *