Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

PlayStation VR DOOM VFR Bundle – Sony zapowiada na blogu zestaw!

PlayStation VR DOOM VFR Bundle to zupełnie nowy zestaw gogli Playstation VR oraz z grą DOOM VFR, który będzie dostępny już 1 grudnia 2017 roku! Jak będzie dokładna zawartość i czego możemy się po tym spodziewać?

Jeżeli kojarzycie klasyczne tego typu paczki to nic Was nie zaskoczy, ponieważ zawartość jest niemalże taka sama jak zawsze. Klasycznie zmieniła się gra, która nie tylko pojawia się na pudełku, ale także i w środku w postaci kopii gry. 

W związku z czym znajdziemy także oczywiście gogle Playstation VR, kamerkę Playstation Camera, zaktualizowaną płytę Playstation VR Demo (z nowym poradnikiem, co jak i gdzie podłączyć i zgrać) oraz płytę Blu-ray z DOOM VR. Wszystko możemy zakupić za 399,99 dolarów (około. 1450 złotych) już 1 grudnia 2017 roku. 

Osobiście zawsze z dystansem podchodzę do tego typu kwestii, ponieważ nie zawsze opłacalność jest naprawdę dobra, jednakże tym razem dostrzegam jednak bardzo mocne zmarnowanie potencjału na sprzedanie kontrolera Aim, który jakby nie patrzeć otrzymał wsparcie w tym tytule. 

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *