Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Playstation VR przebiło kolejną granicę! Ile gogli jest u graczy?

Playstation VR przebiło kolejną granicę, dzięki czemu deweloperzy mogą dalej tworzyć niesamowite produkcje, które zachwycać będą kolejnych graczy. Liczba dwóch milionów sprzedanych modeli została osiągnięta, a już widoczne są kolejne rekordy na widoku.

Dotychczas wydano 150 gier na wirtualną rzeczywistość, które sprzedały się w liczbie aż 12,2 milionów kopii, co świadczy o tym, że po przeszło roku każda osoba zdecydowała się na zakup mniej niż 12 gier w ciągu roku. Warto w tym miejscu pamiętać również o tym, że przez długi czas gogle nie były dostępne na wielu rynkach na świecie, ponieważ sprzedaż pozytywnie zaskoczyła Japońską firmę. 

Cieszy nas, że tak wielu użytkowników korzysta z możliwości rozrywkowych oferowanych przez PlayStation 4 – powiedział Andrew House, prezes firmy Sony Interactive Entertainment. – Jestem z tego powodu bardzo wdzięczny zarówno fanom, jak i naszym partnerom. To dzięki ich zaangażowaniu PlayStation od swojego startu w 1994 r. stało się największą siecią rozrywki konsolowej na świecie. Będziemy nadal pracować nad utrzymaniem tego impetu i zrobimy wszystko, by PS4 pozostało najlepszym miejscem do grania. –

W przyszłym roku pojawią się jeszcze takie hity jak Bravo Team i The Inpatient, które wraz z kolejnymi hitami mogą spowodować, że konsolowa wirtualna rzeczywistość okaże się tą najbardziej popularną. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *