Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Amazon sprzedaje Playstation VR Skyrim Bundle! Jaka jest cena?

Playstation VR Skyrim Bundle to wspólna inicjatywa Sony oraz Bethesdy, które wspólnymi siłami zamierzają wypromować headset wraz z flagową produkcja RPG, która zdecydowanie może zrobić różnicę w portfolio wielu firm. 

Playstation VR zatraciło przewagę w kwestii ceny o czym najlepiej świadczyć chociażby ten zestaw, który w cenie 450 euro (ok. 1900 złotych) zaoferuje nam gogle, dwa kontrolery ruchowe Playstation Move oraz kamerę Playstation Camera wraz z The Elders Scrolls V: Skyrim VR, które nie tylko dostarczy nam rozgrywkę i interfejs dostosowany do warunków wirtualnej rzeczywistości, ale także całą zawartość od podstawowego wydania, aż po wszystkie wydane dodatki. 

Cenę tego wydania można uznać za atrakcyjna, jednakże o wiele ciekawszy jest fakt, że Japoński gigant stara się przyciągnąć na swoją platformę wielkie gier od dużych firm, które mają sprawić, że większa grupa graczy zdecyduje się na zakupienie zupełnie nowego sprzętu do grania oferującego zupełnie inne doznania z rozgrywki. Jest to dobre posunięcie, które jednocześnie udowadnia, że Sony słucha graczy i stara się w miarę swoich umiejętności i środków. 

Wciąż niestety to trochę zbyt mało jak na potencjał całej technologii, lecz już w tej chwili wyraźnie widzimy, że Ubisoft i Bethesda zdają się nie odpuszczać tematu VR i starają się rozsądnymi środkami i sprytnymi zagraniami zadomowić się na zupełnie nowym, ekscytującym rynku.

Oferta Amazonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *