Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Playstation VR Worlds wstępem do wirtualnej rzeczywistości?

Playstation VR Worlds to dzieło studia SIE London Studio, które dzięki krótkimi demami stara się nas wprowadzić do niesamowitego świata wirtualnej rzeczywistości, która otwiera przed graczem kilka różnorodnych doświadczeń, które w różny sposób starają się nam pokazać co można zrobić, bądź zobaczyć dzięki nowej technologii. 

Studio ze stolicy Wielkiej Brytanii dołożyło wszelkich starań, aby dostarczyć nam zróżnicowane typy rozgrywki i perspektywy, z którymi będziemy mogli się świetnie bawić. Deweloperzy przygotowali aż pięć części – The London Heist, Ocean Descent, Scavengers Odyssey, VR Luge oraz Danger Ball. Przyjrzyjmy się poszczególnym z nich odrobinę bliżej:

Zacznijmy najpierw od najbardziej popularnego tytułu z całej serii, czyli The London Heist. To właśnie tutaj dziać się będzie naprawdę dużo, ponieważ to właśnie tutaj będziemy współpracować z mrocznym półświatkiem, który będzie nas potrzebować do kilku naprawdę zwariowanych akcji. Oczywiście, dzięki Playstation VR będzie się znajdować w centrum wydarzeń! Każda kolejna decyzja może się okazać kluczowa nie tylko dla dla powodzenia akcji, ale także dla naszego losu…

 

 

Ocean Descent to coś więcej aniżeli tylko to spotkanie z rekinem, które powiedzmy sobie otwarcie – jest to kluczowa scena dla całego krótkiego fragmentu rozgrywki. Będąc zamknięci w specjalnej klatce będziemy mieli okazję ujrzeć niesamowity podwodny świat, w którym na co dzień żyje fauna oraz flora. 

 

Jeżeli brakuje Wam bardzo szybkich doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości, bądź chcielibyście się przekonać, że tempo nie stanowi problemu to z pewnością musicie sprawdzić VR Luge, gdzie na desce będziemy musieli pokonać jak najdłuższą trasę. Cały czas będziemy musieli uważać na wolniejsze pojazdy oraz różnego typu przeszkody, które przy pewnej prędkości będą zwyczajnie śmiertelne.

 

SIE London zabiera nas także do kosmicznej przestrzeni. Tam właśnie znajduje się tajemniczy, starożytny artefakt na który mamy wielką ochotę. Z perspektywy naszego kosmicznego okrętu będziemy nie tylko odkrywać tajemnice galaktyki Scavengers Odyssey, oczywiście w wielu kanionach czy wrakach wielkich okrętów czekać na nas będą różnego typu zagadki, zagrożenia czy przeciwnicy. 

Danger Ball już samą swoją nazwą wskazuje nam w jakim kierunku może zmierzać cała rozgrywka…. Jest to swego rodzaju podróż do przyszłości, gdzie najbardziej popularnym sportem jest coś w rodzaju strzelania głową w określone punkty gwarantujące nam bonusy i określające nas wynik. 

ACTION_-_GETAWAY_-_highwaychase2_1490040671

Zdjęcie 1 z 28

Zestaw jest naprawdę zróżnicowany i oferuje naprawdę dużo ciekawych rozwiązań, które zdecydowanie mogą przypaść, szczególnie niedzielnym, graczom do gustu, dzięki czemu będą mieli okazji spędzić sporo czasu na różnorodnej zabawie. Oczywiście Playstation VR Worlds może być świetną grą na imprezy, pod warunkiem że jesteście cierpliwi i po 4/5 sesjach nie stwierdzicie „ileż można!”.

Strona Główna Gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *