Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Premiera ARKTIKA 1 nastąpi już w przyszłym miesiącu!

Premiera ARKTIKA 1 nastąpi już w przyszłym miesiącu, tymczasem samodzielnie możemy się bliżej przyjrzeć nowej strzelance zabierającej nas do zupełnie innego świata również dotkniętego przez apokalipsę.

W zimowej scenerii będziemy mieli okazję okazję zobaczyć pustynie lodowe Wostoku w roku 2120, gdzie bezpieczeństwo ludzi jest zagrożone przez potwory oraz… ludzi, którzy oczywiście bez względu na niebezpieczeństwo starają się cały czas ugrać coś dla siebie. Ponownie będziemy mieli okazję postrzelać jednocześnie obserwując jak bardzo bezczelni i bezwzględeni potrafią być nasi pobratyncy nawet w tak ekstremalnych warunkach.

Grafika oraz udźwiękowienie na wszystkich przygotowanych materiałach prezentuje się bardzo dobrze i wydaje mi się, że tak naprawdę efekt końcowy może być bliski temu co widzimy. 4A Games udowodniło, że potrafi stworzyć piękną grę z długowiecznym stażem.

Póki co niestety wciąż nie możemy być pewni jak przebiegnie premiera ARKTIKA 1 oraz jak przyjęta zostanie ta produkcja. na ten moment możemy mieć nadzieję, że otrzymamy bardzo dobrą post apokaliptyczną produkcję świetnie korzystającą z wirtualnej rzeczywistości.

Premiera ARKTIKA 1 nastąpi już 10 października 2017 roku na Oculus Rift. Zamówienie przedpremierowe kosztować będzie 26,99 euro, natomiast pełna cena po premierze wyniesie 29,99 euro. 

Karta gry na Oculus Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *