Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Premiera CastleStorm VR będzie jednym wielkim zawodem?

Premiera CastleStorm VR może okazać się jedną z najgorszych w historii platform wirtualnej rzeczywistości, ponieważ nowe wydanie nie oferuje praktycznie nic nowego i ciekawego co mogłoby być rozszerzeniem i wykorzystaniem zupełnie nowej technologii.

Na początku dostrzec możemy kinową salę, która… jest jedynym elementem dodanym do rozgrywki. Pozostałe elementy są dla tej gry takie same, wciąż mamy kilka typów rozgrywki w jednej, wciąż jest tu sporo ciekawej i przyjemnej strategii oraz zróżnicowanej satysfakcji z grania. 

Wciąż oczywiście mamy tutaj sporo ładnych i zróżnicowanych etapów, które zdecydowanie mogą się graczom podobać. Niestety to nie jest tytuł, z którym będziemy spędzać wiele godzin. Ot, czasem co jakiś czas odpalimy tę gierkę na godzinę czy pół i będziemy się z pewnością nieźle bawić. 

CastleStorm VR zadebiutuje 1 sierpnia 2017 roku na Playstation 4 (VR).  Gra jest dostępna także na Oculus Rift oraz Samsung Gear VR.

Strona Główna Gry

[ngg_images source=”albums” container_ids=”5″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_extended_album” gallery_display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” galleries_per_page=”0″ enable_breadcrumbs=”1″ enable_descriptions=”0″ override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *