Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

PSX 2017: Zapowiedź Jupiter & Mars, czyli co to będzie?

Jupiter & Mars zostało podczas Playstation Experience 2017 zapowiedziane, lecz przedstawiony przez twórców fragment wideo tak naprawdę niewiele nam mówi na temat samej gry, rozgrywki czy tego czym będziemy się zajmować. 

O grze niestety nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele, w związku z czym skorzystajmy z krótkiego opisu dołączonego do materiału wideo na oficjalnym zwiastunie na stronie Playstation. Tigerton, Inc. chce zaoferować nam możliwość wcielenia się w Jupiter, czyli wyjątkowego delfina z rozbudowanymi umiejętnościami echolokacji, który wraz z Mars będzie przemierzać nieskończone wody przy okazji rozwiązywania zagadek i puzzli. W tym świecie znajdów się również Elders, którzy znaleźli się w tym miejscu dawno temu. 

Na zwiastunie niestety niewiele widać odnośnie tych zapewnień, możemy być jednak pewni tego, że mamy do czynienia z wyjątkowym audio-wizualnym doświadczeniem, które wraz z elektroniczną muzyką zaoferuje nam ciekawe połączenie. 

Pomimo tego, że wszystko prezentuje się bardzo ładnie, może się okazać że będzie to kolejne doświadczenie na kilka godzin w ofercie Playstation VR, co z pewnością nie ściągnie większej ilości graczy i nie zaoferuje obecnym posiadaczom odpowiedniej ilości dobrej zabawy. 

Strona gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *