Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Jak będą przebiegać akcje agentów? Rozgrywka z Blood and Truth

Podczas Playstation Experience 2017 odbyło się sporo dłuższych wywiadów i prezentacji dotyczących gier wydawanych na platformy Sony, w związku z czym nie mogło zabraknąć również i tych dotykających segment wirtualnej rzeczywistości i Playstation VR. Sony London Studio niedawno zapowiedziało swój nowy tytuł, który możemy zobaczyć już na dłuższym fragmencie. Oto jak prezentuje się rozgrywka z Blood and Truth!

Impreza w oczach wielu ludzi okazała się dużym zawodem ze względu na swoją formę nieprzypominającą klasycznej konferencji i jej możliwego przebiegu. Na szczęście w kolejnych dniach mogliśmy zobaczyć wiele interesujących wywiadów oraz pokazów rozgrywki z komentarzem, o czym najlepiej świadczy poniższy materiał wideo. 

Spore fragmenty są o tyle cenne, że bardzo dokładnie (wraz z komentarzem) prezentując realny obraz gry oraz naprawdę dobrze przyjrzeć się można niektórym systemów, które obowiązywać będą w tym tytule. Osobiście poza klasykami zwróciłem uwagę na jeden charakterystyczny element, w pewnym momencie (7:30 min) zdecydowano się wprowadzić etap skradankowy, który wykorzystuje systemy i mechaniki chowania się za osłonami, co w przypadku pierwszoosobowej perspektywy oraz sporej liczby klatek na sekundę, prezentuje się zaskakująco dobrze i przyjemnie dla oka. 

Zdecydowanie polecam zobaczyć cały powyższy materiał wideo, który dzięki deweloperom zyskuje naprawdę sporo wartości. Blood and Truth zapowiada się naprawdę interesująco, choć do czasu premiery wciąż musimy zaczekać na konkretniejsze informacje i detale. 

Strona Gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *