Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

QuakeCon 2017 – Poznaliśmy daty premier gier VR Bethesdy

QuakeCon 2017 dostarczył nam nowe informacje dotyczące dat premier trzech najnowszych produkcji Bethesdy Softworks, która zabierze nas za sprawą wirtualnej rzeczywistości do światów DOOM-a, Fallouta oraz The Elder Scrolls V: Skyrim. Kiedy będziemy mieli okazję zagrać w naszych goglach VR?

Zacznijmy od tego ,że każda z produkcji jest odrobinę czym innym, z czym każda w jakimś większym stopniu związane są z najbardziej popularnymi produkcjami wydawcy. Wszystkie trzy tytułu ukażą się późną jesienią, bądź początkiem zimy co może wskazywać na jakieś świąteczne zestawy. 

Zacznijmy od gry, którą możecie zobaczyć na głównej grafice, czyli o Skyrim’ie, który zadebiutuje 17 listopada 2017 roku tylko na Playstation 4, czyli Playstation VR. Nie wiemy niestety czy jest to ekskluzywność czasowa, następnie zagrać będziemy mogli wDOOM VFR, które nadjedzie na PS VR oraz HTC Vive już 1. grudnia. Na końcu dane nam będzie zagrać w Fallout 4 VR, które ukaże się dopiero 12 grudnia, tuż przed świętami zagości na HTC Vive.

Jak widać tak naprawdę początek przyszłego roku może okazać się kluczowy planów Bethesdy odnośnie wirtualnej rzeczywistości. Warto docenić wkład firmy w całą technologię, lecz nie możemy być pewni czy to nie będzie koniec…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *