More

  REGENESIS Arcade – Pierwsza gra Hyperbook Studio zadebiutowała!

  REGENESIS Arcade to zupełnie nowa gra VR od polskiego studia Hyperbook Studio umożliwiająca nam przeniesienie się do zupełnie innego świata, w którym obecność inteligentnych robotów nikogo nie dziwi. 

  Deweloperzy postawili w tym wypadku na dynamiczną rozgrywkę, która wymagać będzie od nas odpowiedniego refleksu i znajomości fizyki. Na różnych mapach będziemy mierzyć się ze sztuczną inteligencją, która ma zaskakiwać nas swoją kreatywnością i nietypowymi zachowaniami. Walka charakteryzować się będzie dużą dawką swobody oraz sporą ilością osłon do wykorzystania. Inspiracją były hity z ery automatów, która oferowała znakomitą zabawę ze sporą dawką lekkości i czystej zabawy z masą akcji i strzałów w jednym momencie. 

  W grze wcielamy się w dotychczas zahiberonowanego człowieka, który jako ostatni będzie musiał poradzić sobie z nadchodzącymi przeciwnikami. Nacierające hordy pojawiają się falami, w związku z czym będziemy mieli okazję do zmieniania pozycji na mapie oraz wyposażenia się w ulepszenia. Naszym celem będzie przetrwanie jak najdłużej we wszystkich światach, pomagać nam będą specjalne wieżyczki sojusznicze. Rozgrywka postawi przed nami także różnego typu zagadki logiczne, których poziom będzie stać na dobrym poziomie. 

  Każda fala będzie posiadać zróżnicowane i coraz mocniejsze jednostki, które dzięki specjalnie opracowanym algorytmom będą stanowić dodatkowe wyzwanie. Do dyspozycji otrzymamy pięć rodzajów broni, które wyróżniać się będą różną charakterystyką (zasięg, szybkostrzelność, obrażenia) oraz czasowymi bonusami i modyfikatorami. 

  Hyperbook Studio zdecydował się na wypuszczenie trzech wersji, z których poza podstawową znajdziemy także darmowe LITE, które dostarczy nam mocno ograniczoną zawartość (trzy czasowe wzmocnienia, dziesięć ulepszeń i pięć rodzajów broni). Tryb Arcade będzie dostarczać nam pełne doświadczenie. DELUXE zaoferuje nam nowe lokacje i rywali, którzy wraz z innymi wzmocnieniami oraz ulepszeniami zagwarantują nam jeszcze więcej różnorodnych wyzwań. Deweloperzy będą rozwijać to wydanie przez długi czas po premierze i wyjściu z etapu Early Access. Pełna wersja na start zaoferuje nam:

  1. 8 wzmocnień czasowych,
  2. 26 odblokowanych ulepszeń,
  3. 6 map (3 nocne),
  4. 3 rodzaje wieżyczek,
  5. dodatkowi przeciwnicy,
  6. system rankingowy.

  REGENESIS Arcade dostępne jest na Windows Mixed RealityHTC Vive oraz Oculus Rift. Grę możemy zakupić w podstawowej cenie 35,99 złotych. Od dzisiaj do 25 grudnia 2017 roku obowiązywać będzie także 10% obniżka ceny.

  Strona Gry
  Strona Studia
  Profil Facebook
  Karta na Steam
  Wersja Lite na Steam

  [ngg_images source=”albums” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album” gallery_display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” galleries_per_page=”0″ enable_breadcrumbs=”1″ enable_descriptions=”0″ override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Źródło: Informacja Prasowa

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here