Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Rise of Insanity – Psychologiczny horror od RedLimb Studio

Rise of Insanity to nowa gra polskiego studia RedLimb Studios, która pozwoli nam się wcielić w doktora Stephena Dovella, który z zawodu jest psychologiem i na co dzień zajmuje się naprawdę skomplikowanymi przypadkami. Tym razem jednak nasz protagonista natrafił na przypadek, który nie dość, że jest ciężki do zdiagnozowania to w dodatku przestaje być kwestią jedynie zawodowego życia. Pierwsze objawy zdają się jeszcze bardziej komplikować całą sytuację i zdają się zadawać kolejne pytania. Naszym zadaniem będzie poznanie prawdy oraz wyleczenie naszego tajemniczego pacjenta. 

Gra pozwala nam spojrzeć na świat przedstawiony z oczu bohatera, które dzięki goglom do wirtualnej rzeczywistości staną się na moment naszymi. Dzięki takiemu zabiegowi najłatwiej będzie nam wczuć w główną rolę oraz lepiej dostrzec sporą ilość szczegółów i detali, które składać się będą nie tylko na fabułę, ale także na opowiadaną historię. Deweloperzy powoli będą nas wprowadzali w klimat grozy prezentując nam zmieniający się na naszych oczach świat. 

RedLimb zaoferuje nam wiele sposobów straszenia, jednakże nie zabraknie nawet takich klasyków jak jumpscare’y. Sporo uwagi poświęcono grafice oraz efektom, które często pojawiać się będą wraz z pogarszającym się stanem umysłu. Grać będziemy mogli także i bez gogli, jednak będzie to trochę inne doświadczenie niż w VR.

Rise of Insanity ukaże się bezpośrednio na Steamie w ramach Wczesnego Dostępu, który zgodnie z opisem zadebiutuje już w sierpniu 2017 roku. 

Strona Główna Rise of Insanity

Karta Gry na Steam 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *