Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Rise of Insanity doczekało się sporej grudniowej aktualizacji!

Rodzime Rise of Insanity  doczekało się przed świętami sporej aktualizacji, w ramach której w grze pojawiło się kilka opcji graficznych, poprawki czy wsparcie dla nowych wersji językowych. 

Najbardziej graczy może jednak ucieszyć informacja o tym, że od teraz możemy poznać dalsze losy Doktora Dowella i jego tajemniczego przypadku, z którym nasz protagonista się mierzyć. Przy okazji deweloperzy zdecydowali się na wprowadzenie kilku usprawnień zarówno w warstwie graficznej jak i muzycznej. 

Do opcji, które możemy wprowadzić w kwestii oprawy wizualnej. Od teraz będziemy mogli zmienić intensywność Antyaliasingu, Okluzji Otoczenia (Ambient Occlusion). Pojawił się Vsync do uruchomienia oraz wsparcie dla nowych rozdzielczości ekranu.

Do Rise of Insanity trafi także język rosyjski i hiszpański, natomiast niemiecki i angielski zostały poprawione i zarazem ulepszone, dzięki czemu jeszcze większe grupy graczy będą mogły czerpać przyjemność z fabuły horroru.

Najważniejsze jest jednak to, że prace nad grą zmierzają ku końcowi, a premiera ma nastąpić już w styczniu 2018 roku. Obecna cena gry ma ulec zmianie z około 26 złotych na około 38 w dniu premiery.

Rise of Insanity zadebiutuje w okolicach stycznia 2018 roku na HTC Vive oraz Oculus Rift.

Więcej informacji 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *