Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Robinson: The Journey, czyli najlepsza gra od Cryteka?

Robinson: The Journey to ostatni tytuł Cryteka, który dzięki wirtualnej rzeczywistości zabierze nas na planetę, na której na co dzień żyją sobie dinozaury. My jako tytułowy chłopiec musimy rozwiązać zagadkę tego miejsca oraz jego nietypowych mieszkańców, w tym pomoże nam nietypowy komputerowy kompan, który pomoże nam zrozumieć tajemnicę Tysona III.

Rozgrywka w tym tytule koncentruje się na powolnym zwiedzaniu wielu lokacji, poznawaniu fabuły oraz na rozwiązywaniu zagadek logicznych. Przy okazji staniem oko w oko z wieloma dinozaurami oraz pospinamy się po stromych klifach. Akcji i interakcji nie brakuje, a deweloperzy zadbali o to, abyśmy cały czas mieli co robić i byśmy mogli za każdym razem w jakiś świeży sposób doświadczać cudowności wirtualnej rzeczywistości. Niestety nie wszystko jest takie lekkie i przyjemne, gdyż chociażby podczas wspinania się pojawiają się u wielu osób spore problemy z błędnikiem.

Najlepiej jednak wypada w Robinson: The Journey grafika, która po prostu zapiera dech w piersiach. To właśnie z tego elementu przez wiele, wiele lat najbardziej znane było niemieckie studio, lecz w ostatnich latach zdecydowało się rozmienić na drobne. Na szczęście obecnie uległo to zmianie i wspomniany tytuł jest tego doskonałym przykładem. 

Najlepiej o tym wszystkim jest jednak przekonać się samodzielnie, gdyż tylko tak każdy z Was będzie wstanie samodzielnie docenić, bądź nie, nową produkcję Cryteka. Studio ostatnio przeżyło spore zmiany, na szczęście nie miały one żadnego wpływu na ten uznany już tytuł.

Strona Główna Gry   
Karta gry na Steam   
Karta gry na Oculus Store  
Karta gry na Playstation Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *