Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

PGW 2017: Rozgrywka ACE COMBAT 7 Skies Unknown będzie świetna?

Ace Combat 7 Skies Unknown wciąż nie ujrzało światła dziennego, jednakże cały czas intryguje ze względu na dodanie wsparcia dla gogli Playstation VR, które po raz pierwszy mieliśmy okazję dokładnie zobaczyć właśnie tryb dedykowany wirtualnej rzeczywistości.

Rozgrywka zdaje się nie różnić znacząco od zwykłego wydania, jednakże akcent został postawiony na przeniesienie klasycznych mechanik do VR, z dodaniem jedynie kilku elementów takie jak swobodny ruch głowy i rozglądanie się. Nie jest to coś z czego możemy czuć się zadowoleni, jednakże jest to chociażby próba dostosowania „dużego tytułu” na warunki gogli.

Graficznie również jest bardzo dobrze, z czego sporo zasługą jest także charakterystyka walk powietrznych. Poza kilkoma samolotami, reszta obiektów jest bardzo duża i odległa, przez co nie trzeba poświęcać tyle zasobów i szeroko rozumianej wydajności.

Ace Combat 7 Skies Unknown wciąż pozostaje zagadką w kontekście wirtualnej rzeczywistości, jednakże ta marka i specyfika tej serii może spowodować, że otrzymamy naprawdę udaną produkcję nieźle wykorzystującą VR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *