Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Gogle Samsung Windows Mixed Reality oficjalnie wyciekły?

Gogle Samsung Windows Mixed Reality wyciekły do sieci za sprawą użytkownika WalkingCat na Twitterze! Czy tak będą się prezentować gogle od Koreańskiego giganta? Wszystko na to wskazuje, choć nic poza designem nie otrzymaliśmy…

Informacja jest o tyle prawdopodobna, że to właśnie z tego konta widzieliśmy kilka innych przecieków dotyczących nie tylko środowiska Windows Mixed Reality. Z resztą jakość zdjęć jest bardzo wysoko i zdecydowanie może pochodzić od samego producenta. Jak możecie zobaczyć mamy tutaj swego rodzaju wariację na temat Playstation VR i Oculus Rifta, z tym że Samsung zdecydował się kontynuować współpracę z AKG, które odpowiedzialne jest za doświadczenia audio tego urządzenia.

To kolejny zewnętrzny producent, który zdecydował się na wzięciu udział w całym projekcie Windows Mixed Reality, który rozpoczęło jak by nie patrzeć Microsoft Hololens. Co ciekawe to kolejny dowód na to, że wspierana ma być również wirtualna rzeczywistości. Widoczne kontrolery Windows Mixed Reality potwierdzają, że mamy tutaj do czynienia z tego tepu sprzętem o określonych cechach.

Nie znamy żadnych informacji, lecz możemy zakładać, że cena oraz specyfikacja nie będą się znacząco różnić od urządzeń Acera, HP, Della czy Asusa.

https://twitter.com/h0x0d/status/912486390834671616

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *