Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Serious Sam VR The Last Hope oficjalnie zadebiutowało!

Serious Sam VR The Last Hope właśnie dziś oficjalnie wyszło z etapu Wczesnego Dostępu i jest już dostępne w pełnej wersji. Co Croteam zaoferowało nam tym razem?

Zacznijmy od tego, że twórcy z tej okazji zdecydowali się zaoferować potencjalnym graczom specjalną zniżkę 25% na Steam i Oculus Store. To z pewnością najlepszy moment, aby zakupić tytuł będący mniej więcej od roku w Early Access. W tej chwili będziemy mieli okazję nie tylko postrzelać do przeciwników, ale także będziemy mogli wykorzystywać 36 power up-ów oraz 190 ulepszeń, dzięki którym będziemy mogli jeszcze skuteczniej i przyjemniej eksterminować kolejne fale wrogów. 

Serious Sam VR_ The Last Hope – Key Art

Zdjęcie 1 z 6

Ponadto deweloperzy dodali nową postać – Serious Sammy, która wraz z usprawnieniami oraz pięcioma poziomami będzie gwarantować nam sporo zabawy w trzech wariacjach:

  1. Arena pozwoli nam na zmierzenie się z losowo generowanymi falami w ośmiu miejscach ruszą na nas cztery zmasowane ataki. Za Zwycięstwo w jednym z dwudziestu poziomach ulepszeniach otrzymamy nowe ulepszenia.
  2. Endless Wave jaka sama nazwa wskazuje napuści na nas nieskończoną liczbę wrogów, a o rezultacie zdecyduje jak najdłuższe przetrwanie i porównanie w wyniku światowym.
  3. Daily Challenge będzie zmieniał się zgodnie z nazwą codziennie oferując graczom nowe, świeże wyzwania umożliwiające nas walkę o najlepszy wynik.

Karta gry na Steam   Karta gry na Oculus Store

Profil Twitter Croteam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *