More

  Serious Sam VR The Last Hope oficjalnie zadebiutowało!

  Serious Sam VR The Last Hope właśnie dziś oficjalnie wyszło z etapu Wczesnego Dostępu i jest już dostępne w pełnej wersji. Co Croteam zaoferowało nam tym razem?

  Zacznijmy od tego, że twórcy z tej okazji zdecydowali się zaoferować potencjalnym graczom specjalną zniżkę 25% na Steam i Oculus Store. To z pewnością najlepszy moment, aby zakupić tytuł będący mniej więcej od roku w Early Access. W tej chwili będziemy mieli okazję nie tylko postrzelać do przeciwników, ale także będziemy mogli wykorzystywać 36 power up-ów oraz 190 ulepszeń, dzięki którym będziemy mogli jeszcze skuteczniej i przyjemniej eksterminować kolejne fale wrogów. 

  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”13″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Ponadto deweloperzy dodali nową postać – Serious Sammy, która wraz z usprawnieniami oraz pięcioma poziomami będzie gwarantować nam sporo zabawy w trzech wariacjach:

  1. Arena pozwoli nam na zmierzenie się z losowo generowanymi falami w ośmiu miejscach ruszą na nas cztery zmasowane ataki. Za Zwycięstwo w jednym z dwudziestu poziomach ulepszeniach otrzymamy nowe ulepszenia.
  2. Endless Wave jaka sama nazwa wskazuje napuści na nas nieskończoną liczbę wrogów, a o rezultacie zdecyduje jak najdłuższe przetrwanie i porównanie w wyniku światowym.
  3. Daily Challenge będzie zmieniał się zgodnie z nazwą codziennie oferując graczom nowe, świeże wyzwania umożliwiające nas walkę o najlepszy wynik.

  Karta gry na Steam   Karta gry na Oculus Store

  Profil Twitter Croteam

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here