Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Sneaky Bears – Czy powstrzymasz szalone misie pluszowe?

Sneaky Bears to zabawna pierwszoosobowa strzelanka, która pozwala nam się wcielić w człowieka, którzy trafił do tajemniczego miejsca rządzonego przez pluszowe misie. Niestety gospodarze nie są pozytywnie nastawieni i postanawiają się nas pozbyć. Na naszej drodze spotkamy również sojuszników, którzy pozwolą nam powstrzymać szaleńców i uciec.

Produkcjach trafiła już na urządzenia mobilne – Samsung Gear VR oraz na Oculusie. W chwili obecnej gra trafi na Playstation VR, gdzie będziemy mieli okazję postrzelać do najbardziej oryginalnych pluszowych przeciwników.

Niestety graficznie Sneaky Bears nie prezentuje się dobrze, szczególnie porównując to chociażby do Until Dawn: Rush of Blood, które oferowało bardziej przerażający klimat, ładniejszą grafikę oraz (zdaje się) większą głębię strzelania i walki.

Sneaky Bears wygląda jak najzwyklejszy port, który nie oferuje nam zbyt wiele ciekawej zabawy. Być może po premierze deweloperzy zdecydują się dostosować swoją produkcję do mocy i potencjału PS VR.

Strona Główna Gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *