More

  SONY Future Lab Program T – przyszłość projektorów?

  SONY Future Lab Program T to najnowszy projekt Japońskiej firmy, która zaprezentowała prototyp swojego rewolucyjnego projektora podczas targów IFA 2017 w Berlinie. Jak się okazuje być może już w niedalekiej przyszłości pewne firmy będą korzystać z wyświetlaczy rozszerzonej rzeczywistości oferujących olbrzymie możliwości.

  Czym zatem jest ten projektor? Otóż jego najbardziej podstawowe zadanie to wyświetlanie pewnych elementów, które jednak w przypadku tego urządzenia możemy wchodzić w interakcję z cyfrowymi i fizycznymi obiektami, dzięki czemy uzyskujący zaskakujące efekty. 

  Poniżej możecie zobaczyć jeden z nich:

  Osobiście najbardziej spodobała mi się prezentacja z domkiem i architektonicznymi elementami, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć bardzo ładnie prezentujący się projekt i jego możliwy końcowy efekt. 

  Póki co niestety wciąż jest jeszcze zbyt wcześnie, by Sony oficjalnie ogłosiło sprzedaż podobnego typu urządzenia, być może jednak w przeciągu dwóch/trzech lat będziemy w stanie zobaczyć samodzielnie co potrafi tego typu urządzenie.

  Strona Główna Projektu

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here