Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Co Sony i Oculus zabierze na Tokyo Games Show 2017?

Tokyo Games Show 2017 rozpocznie się już w przyszły czwartek tymczasem poznaliśmy wstępne plany Sony oraz Oculusa na to wydarzenie. Co szykują dla nas liderzy rynku VR?

Zacznijmy od Japończyków, którzy w swojej ojczyźnie na pewno przedstawią nam The Elder Scrolls V: Skyrim VR, tryby wirtualnej rzeczywistości w Gran Turismo Sport, Final Fantasy’s Monster of the Deep, No Heroes Allowed! oraz nowe dodatki do Summer Lessons. 19 września Sony będzie miało swoją konferencję prasową podczas której będziemy mieli okazję ujrzeć nowe zapowiedzi czy materiały, które być może będą przedstawiać nam kolejną (drugą) falę popularności i szansy wirtualnej rzeczywistości. 

Oculus za sprawą Plamera Luckeya będzie starał się przedstawić możliwą przyszłość wirtualnej rzeczywistości, udziałowi społeczności przez takie środowiska jak reddit czy jak zaczynać biznes i czemu proszenie zwykłych ludzi środki (na przykład przez Kickstartera). W ten sposób możemy poznać wiele ciekawych faktów oraz filozofię pracy, która kształtować będzie kolejne kierunki poznawania wirtualnej rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *