Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Soul Dimension będzie historią nawiedzonego domu?

Soul Dimension to nowa gra chińskiego studia Keen Vision, która powoli nam się przenieść do tajemniczego domostwa. Niestety o tym tytule zbyt wiele nie wiemy, lecz sprawdźmy co ujawniło Sony na swoich stronach. Wydawcą gry jest firma Time of Virtual Reality.

Zacznijmy od tego, że wcielamy się we Franka, który jest o tyle wyjątkowy, że posiada możliwość wchodzenia do ludzkich snów. Jego celem jest uratowanie córki Daisy, która zmarła jakiś czas temu. Niestety bardzo szybko się okazuje, że coś jest nie tak i nasz protagonista będzie musiał sobie poradzić w naprawdę dramatycznej sytuacji. To niestety tyle co jesteśmy wstanie dowiedzieć się z dostępnych informacji.

Grafika prezentuje się dobrze, choć odniosłem wrażenie, że w wirtualnej rzeczywistości może to przypominać produkcję z poprzedniej generacji sprzętu. Być może w goglach efekt nie będzie aż tak widoczny, niestety w chwili obecnej nie mamy szans sprawdzić ostatecznego efektu. Deweloperzy mają już spore doświadczenie i to nie tylko z PSVR, ale także z SteamVR, Google Daydream, oraz GearVR.

Soul Dimension zadebiutuje 22 sierpnia na Playstation VR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *