Data publikacji:

Kategoria:

, ,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Sports Bar VR doczekało się wielkiej aktualizacji 2.0! Co wprowadzili twórcy?

Sports Bar VR to najnowsza produkcja na wirtualną rzeczywistość od Perilous Orbit i Cherry Pop Games, która właśnie doczekała się sporej aktualizacji 2.0, która otwiera przed nami nie tylko cross-play na kilku platformach (Oculus Home, Steam oraz Playstation VR), ale także wprowadza kilka istotnych nowości w tym…

W ramach nowej zawartości znajdziemy między innymi rzutki czy cymbergaja, które w wirtualnej rzeczywistości oferują zupełnie nowe doznania w ramach 3 zupełnie nowe tryby. 

Obecna wersja umożliwi nam również granie już do 8 graczy, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze bardziej wyrównana. Pojawiły się także nagrody za codzienne pojawianie się w grze oraz elementy kosmetyczne, w które możemy wyposażyć cyfrowego awatara. 

Ponadto wprowadzono udoskonalenia interfejsu oraz elementów obsługi gry, w związku z czym będziemy mogli czerpać jeszcze więcej przyjemności z grania w kolejne klasyki. 

Obawiać należy się kilku niebezpiecznych mechanik, które znamy niestety z rynku mobilnego gdzie poziom wyciągnięcia pieniędzy od ludzi jest niespotykanie wielki…

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *