Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Star Trek Bridge Crew to teraz wspiera WMR i brak gogli VR!

Star Trek Bridge Crew to kooperacyjna gra akcji starająca się symulować działanie statku kosmicznego w stylu popularnej marki filmów i seriali, które stały się dla wielu graczy legendarne wręcz. Jeden z pierwszych dużych tytułów na VR okazał się ciekawym pomysłem, którego problemem po dzisiaj był i jest brak dużej ilości graczy. 

Nowa, spora aktualizacja wprowadziła nie tylko oficjalne wsparcie dla gogli z platform Windows Mixed Reality, ale także umożliwienie wspólnej rozgrywki pomiędzy posiadaczami gogli VR, a osobami pozbawionymi tego typu sprzętu. Ten ruch z pewnością docenią osoby, które w swoim gronie nie mają znajomych będących równie dużymi fanami tego typu technologii. 

Więcej informacji znajdziecie w specjalnym materiale wideo, który widnieje wyżej, przy okazji prezentującymi wszystkie główne elementy poprawione. Trzeba przyznać, że deweloperzy cały czas pamiętają o swoim tytule i starają się skorzystać z odpowiednich momentów takich jak ten (wykorzystanie pojawienia się platform spod szyldu Microsoftu). 

Star Trek Bridge Crew jest dosyć specyficznym tytułem, który może mieć swój poziom najwyższy może mieć dopiero za rok lub za dwa, gdy baza użytkowników będzie naprawdę spora. 

Karta na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *