More

  Star Wars Jedi Challenges – sposobem promocji filmu?

  Star Wars Jedi Challenges to cały zestaw urządzeń, którego głównym celem jest wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości do promowania najnowszego filmu kontynuującego wydarzenia w serii Gwiezdne Wojny. 

  Wbrew zapowiedziom nowy sprzęt do działania potrzebuje do działania jednego ze smartfona: iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S7, Google Pixel XL, Google Pixel i Moto Z. Oczywiście w przyszłości do kolekcji dołączą kolejne modele. 

  Headset w zestawie posiadać będzie także kontroler stylizowany na miecz świetlny ze światełkiem, które pozwala nam zgrać wchodzić w interakcje z grą. Dodatkowo otrzymujemy także urządzenie śledzące, które pozwoli nam wyświetlić przeciwnika czy innego typu element.

  Twórcy szykują dla nas kilka różnorodnych atrakcji, które pozwolą nam się jeszcze lepiej poczuć się w świecie Gwiezdnych Wojen. Wszystko bazuje na stylistyce hologramów znanych z wielu filmów z serii. Z resztą to nie pierwsza tego typu próba w wykonaniu Disneya.

  Sprzedaż i dostęp do Star Wars Jedi Challenges wystartuje w listopadzie 2017 roku na mniej więcej miesiąc przed premierą ósmego filmu – Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. 

  W Wielkiej Brytanii wystartowała przed sprzedaż bezpośrednio ze strony Lenovo, gdzie cały pakiet kosztuje aż 249,99 funtów (około 1158 złotych).

  https://www.youtube.com/watch?v=BdLPeGNIwQ0

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here