Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

2

SteamHammerVR, czyli wiktoriańska przygoda w VR

SteamHammerVR to gra studia GamestormVR, dzięki której znajdziemy się w alternatywnym XIX wieku, gdzie wiktoriański Londyn został najechany przez armię niebezpiecznych i śmiercionośnych robotów, a tylko My możemy powstrzymać zagładę. Zły profesor Ratwurmm chce zdobyć Anglię i nie cofnie się przed niczym, aby tego dokonać.

Aby tego dokonać wyposażamy się w Exo-zbroję, która napędzana by była technologią i mocą pary. Doktora Obadiah Springhorn zapewnił nam 6. wyjątkowych broni, takich jak potężny młot parowy czy armatę parową, użyteczny magnes, zadziwiającą piłę tarczową oraz promień Tesla i karabin magnetyczny. Rozgrywka zaoferuje nam wiele ciekawych zadań oraz sporo walki i żonglowania różnego typu wyposażeniem. SteamHammerVR cały czas jest rozwijane i dopracowywane, dzięki czemu gracze mają okazję po przechadzać się po ulicach stolicy Wielkiej Brytanii.

Gra dostępna jest  w pełnej wersji językowej na Steamie w ramach  i wspiera gogle HTC Vive. Twórcy cały czas pracują nad kolejnymi wydaniami, w planach jest chociażby Playstation VR.

Polecamy zajrzeć na kanał twórców, którzy dostarczają sporo ciekawych materiałów z produkcji, dzięki czemu nie tylko można dowiedzieć się czegoś na temat tworzenia gier, ale także i pośmiać się z wielu naprawdę zabawnych filmików 🙂

Więcej informacji

Karta gry na Steam

Kanał YT studia

[ngg_images source=”albums” container_ids=”4″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album” gallery_display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” galleries_per_page=”0″ enable_breadcrumbs=”1″ enable_descriptions=”0″ override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


2 odpowiedzi na “SteamHammerVR, czyli wiktoriańska przygoda w VR”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *