Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

SUPERHOT VR, czyli czas jest pod naszą kontrolą!

SUPERHOT VR to nowa wariacja gry SUPERHOT Team, która pozwoli nam kontrolować czas za pomocą własnego ruchu. W przeciwieństwie do wersji „tradycyjnej” tym razem skorzystamy z kontrolerów ruchowych, które pozwolą nam w jeszcze większym stopniu wczuć się w rolę głównego bohatera. 

Tym razem będziemy mogli własnymi rękami łapać za wszystkie bronie oraz elementy otoczenia, które będziemy mogli wykorzystać do walki ze stale nacierającymi na nas przeciwnikami. Rozgrywka cały czas wymaga od nas w głównej mierze strategicznego podejścia do walki z rywalami, którzy nie dadzą nam zbyt wielkiego pola manewru, z resztą cały czas będziemy musieli inaczej podchodzić do wyzwań, które stawiać przed nami będzie gra.

SUPERHOT VR posiada tę samą znakomitą stylistykę, dzięki której doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości będzie jeszcze lepsze. Z pewnością przyjdzie nam trafić do pięknego świata, w którym nic nie jest w 100% takie jak w realnym. Specyficzna stylistyka, ograniczone udźwiękowienie oraz reakcja na poczynania gracza, to wszystko razem składa się w znakomitą i innowacyjną całość.

Deweloperzy poświęcili sporo czasu, aby jak najlepiej przenieść wszystkie te elementy i to tak, aby gracz od razu wiedział z czym ma do czynienia i jak radzić sobie w, jakby nie patrzeć, zupełnie nowych warunkach dla gracza. 

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji spróbować swoich sił z SUPERHOT, to z pewnością wydanie na wirtualną rzeczywistość jest idealne do pierwszej próby. Osobiście doskonale wspominał wydanie „klasyczne„, które potrafiło nie raz i nie dwa pozytywnie zaskoczyć świeżym podejściem i przemyślanymi mechanikami, które razem stanowiły naprawdę wyjątkowe doświadczenie. 

Karta gry na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *