Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

SVRVIVE The Deus Helix ukaże nam przyszłość ludzkości?

SVRVIVE The Deus Helix to jedna z najlepiej ocenach i przyjętych przez fanów gier na gogle wirtualnej rzeczywistości HTC Vive.  Jak twórcom udało się osiągnąć takie uznanie oraz zainteresowanie?

Zacznijmy od świata przedstawionego, który łączy w sobie zarówno elementy postapokaliptyczne, jak również futurystyczne oraz lekko fantasy w przeciągu mniej więcej 5 godzin. SVRVIVE Studios postanowiło zaoferować nam niespotykane do tej pory doświadczenie, które ewidentnie bazuje na wspomnianych trzech filarach. Jako gracz trafiamy do wielu bardzo odmiennych lokacji, które dominują nas swoim klimatem oraz unikatowością. 

Rozgrywka to teoretycznie najzwyklejsza przygodówka stawiająca na chodzenie oraz rozwiązywanie dość prostych zagadek. Mimo wszystko to wszystko składa się w całość, która kieruje nas w stronę bliższego poznawania otaczającej nas przestrzeni, która razem składa się w większą całość. Od początku czuć, że 

Czy jest to jedna z najważniejszych produkcji na HTC Vive? Być może, z pewnością jednak najwięksi fani będą Wam polecać ten tytuł do sprawdzenia oraz odkrycia tego jak działa wirtualna rzeczywistość. 

Karta produktu na VivePort

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *