Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

The Climb, czyli piękne wspinaczki po świecie Cryteka?

The Climb to kolejna gra skierowana na platformę wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift, która dzięki wykorzystaniu kontrolerów Oculus Touch pozwoli nam się pospinać się w wielu pięknych miejscach na całym świecie. 

Jest to kolejny tytuł od niemieckiego producenta, który prezentuje znakomite możliwości silnika CRYENGINE, który zgodnie z tym co jest nam prezentowane posiada olbrzymie możliwości, sporo przydatnych narzędzi oraz świetną optymalizację. Nie może być z resztą inaczej, skoro sporo uwagi poświęcono zarówno na realistyczne doświadczenie jak i na grafikę, która potrafi zachwycić. 

Celem jest oczywiście wspinanie się i pokonywanie coraz wyższych miejsc przygotowanych przez Crytek. Oczywiście możemy je przebyć samodzielnie, przy okazji zwiedzając jaskinie czy poszukując różnego typu skrótów otwierającymi nowe możliwości. Zaimplementowano również tryb wieloosobowy, który otwiera przed nami wyścigi z „Duchami” innych graczy czy wspinanie się w rankingach światowych. To właśnie w trakcie multiplayera będziemy mieli okazję zdobyć cenny sprzęt. 

Ponadto przygotowano także dedykowany tryb, w którym będziemy musieli zmierzyć się z najbardziej intensywnymi trasami wymagającym dużych umiejętności od graczy. Znajdzie się także tryb turystyczny dla osób, które tak spróbują spędzić swoje pierwsze chwile z wirtualną rzeczywistością. 

Crytek zabierze nas do wspaniałych miejsc, które zachwycać będą nas swoim designem oraz wykonaniem, dzięki czemu będziemy mogli poczuć adrenalinę oraz emocje związane z walka ze swoimi słabościami oraz miejscami, które nie ugną się i nie pozwolą nam na lekkie wspinanie się.

Strona Główna Gry 
Karta na Oculus Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *