More

  The Inpatient zadebiutowało i najwyraźniej mocno zawiodło recenzentów

  The Inpatient zadebiutowało już oficjalnie na Playstation VR i jak się okazuje nie stało się tak wielkim sukcesem jakbyśmy sobie tego życzyli. Średnia ocen w tej chwili wynosi jedynie 60/100 (za opencritic) w związku z czym chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego jak można interpretować ten wynik…

  Zacznijmy jednak od zwiastuna premierowego, który możecie zobaczyć poniżej. Zapewne skrócona jego wersja za jakiś czas pojawi się w jakiś spotach telewizyjnych, jednakże warto zauważyć, że ponownie mocno wyeksponowany jest tak zwany „Efekt Motyla„, który był szczególnie istotny chociażby w Until Dawn. 

  Odnośnie recenzji nie można dziwić się temu, że taka a nie inna jest ocena w tej chwili, gdyż portale i ich zdanie oscylowało właśnie w przedziale 65/50, co niestety jest bardzo słabym świadectwem. 

  Sporo uwag odnośnie gry skoncentrowanych jest wokół obecnej nudy, zbyt wolnego rozpędzania się fabuły oraz przycięcia w ciekawie zapowiadającej się (jak się okazuje) końcówce) Gra jest w dużej mierze owiana sporą dawką mroku i ciemności, co również może nie przypaść do gustu wielu osobom. 

  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”26″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Pokaż miniatury]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here