Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

The Persistence doczekało się sporej ilości nowych informacji!

The Persistence to nowa produkcja wydawana na Playstation VR przez studio Firesprite, które szykuje dla graczy potencjalny hit właśnie na tę platformę.

Fabuła zabierze nas do roku 2051, gdzie na tytułowym statku badawczym dochodzi do tragedii, zmieniającej większość załogi w różnorodne monstra. Grawitacja działa na zasadzie wpływu czarnej dziury, a obecny i funkcjonujący komputer pokładowy IRIS wybudza pozostałych kosmonautów, którzy mają na celu przetrwanie i powrót na Ziemię

Produkcja może być o tyle interesująca na nowym rynku, że jako jedna z pierwszych ma na celu połączenie gatunku rougelike z horrorem i skradanką. Wirtualna rzeczywistość pozwoli nam na doświadczenie lepszego poczucia strachu i osamotnienia w niebezpiecznym otoczeniu. 

Etapy są generowane losowo, w związku z czym nie uświadczymy nudy oraz problemów związanych z graniem na pamięć. Elementy na stacji również są rozmieszone za każdym razem inaczej, co pozwoli nam na wielokrotne zaskoczenia i świeżość. The Persistance pozwoli na zabawę także osobom wokół „głównego aktora„, które będą miał okazję do wykorzystania swojego smartfona lub tabletu umożliwiającego hakowanie niektórych elementów. Osoba w goglach będzie musiała dobrze zaufać towarzyszowi, który będzie otrzymywać nagrody za porażki kolegi. Zatem przyjaźń albo wojna 😛

Gra jest możliwa do zakupienia w przedsprzedaży (PlayStation Store) w cenie o 10% niższej dla graczy posiadających aktywną usługę abonamentową Playstation Plus. 

The Persistence zadebiutuje 24 lipca 2018 roku na Playstation VR.

Strona Gry

Źródło: Informacja Prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *