Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

The Wizards już jutro pojawi się we Wczesnym Dostępie!

The Wizards nowa gra polskiego Carbon Studio, której przyjdzie nam się wcielić w czarodzieja starającego się obronić świat ludzi przed wieloma zagrożeniami. Protagonista jest młodym adeptem, który cofa się w czasie, by przezwyciężyć natarcie najeźdźców zabranych z wielu światów fantasy. My wykorzystamy czary bazujące na czterech żywiołach, które okażą się nam przydatne w różnych przypadkach. Kluczem jest odpowiednie dobranie mocy tak, aby skutecznie radzić sobie z wieloma zagrożeniami. W trakcie rozgrywki będziemy mogli wykorzystywać gogle oraz kontrolery ruchowe, które pozwolą nam wykorzystać arkana magicznej energii wykorzystywanej przez określone gesty. 

Bardzo ważny będzie system Kart Losu, który wpłynie nie tylko na poziom trudności, ale także na nagrody które otrzymamy za skuteczne wykonanie zadania. Zasady rozgrywki będziemy mogli modyfikować, dzięki czemu nasze umiejętności będą mogły zostać doskonale sprawdzone. Deweloperzy stawiają na naszą kreatywność, refleks oraz spryt, które wspólnie mogą nam ciekawe doświadczenia. 

The Wizards działać będzie na silniku Unreal Engine 4, który umożliwił deweloperom stworzyć piękny świat fantasy, w którym czary nie są niczym dziwnym czy nowym. Wykorzystywane przez nas zaklęcia będą się ślicznie prezentować dzięki licznym efektom graficznym, co możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej. Gra zmierza na komputery osobiste oraz na HTC Vive oraz Oculus Rift.

Na Sketchfab znajdziecie sporo modeli 3D z poprzedniej produkcji Carbon Studio – Alice VR.

Karta gry na Steam

Strona Główna

The Wizards


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *