Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

The Wizards z datą premiery! Kiedy będziemy mogli poczarować w VR?

The Wizards z datą premiery! Takie wieść przybyły do nas wczoraj z Gliwic, gdzie studio Carbon kończy prace na swoją nową produkcją i już w przyszłym miesiącu wyda ją na trzy główne platformy dostępne przez SteamVR – Oculus Rift, HTC Vive oraz Windows Mixed Reality

Bardzo szybka premiera jednoznacznie wskazuje, że premiera jest już pewna i od razu dostarczy nam wysokiej jakości produkt, który został bardzo dobrze sprawdzony oraz skontrolowany, co jest szczególnie ważne właśnie na rynku wirtualnej rzeczywistości. Warto zauważyć, że gra od dłuższego czasu przebywała na wczesnym dostępie na SteamVR, a także zagościła chociażby na targach Poznań Game Arena 2017

O grze możecie dowiedzieć się tez co nie co z naszego wywiadu z członkiem studia – Pawłem Gajdą, którzy przytacza ciekawe kwestie nie tylko z The Wizards, ale także z produkcji AliceVR.

Premiera to dla studia kolejny ważny moment, gdyż to już drugie „dziecko” pojawi się na rynku wciąż bardzo świeżym i stale się zmieniającym.  

The Wizards ukaże się 8 marca 2018 roku na Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality w takiej samej cenie jak  we Wczesnym Dostępie, czyli za 69,99 złotych.

Więcej informacji

The Wizards na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *