More

  TPCAST ujawnił plany na przyszłość – Plus, wersja do MR, 2.0…

  TPCAST ujawnił plany dotyczące przyszłych urządzeń i inicjatyw w ramach, których będzie rozwijana wirtualna rzeczywistość. Dotychczas posiadacze gogli  HTC Vive oraz Oculus Rift mogli po zakupie i otrzymaniu swojego produkty cieszyć się bezprzewodowym VR-em.. 

  Podczas targów CES 2018 dowiedzieliśmy się, co planuje stworzyć oraz wprowadzić firma TPCAST. Jak się okazuje w ich ofercie znajdziemy między innymi TPCAST Plus stawiający na lepszy design, więcej miejsca na głowie na baterię. Tym razem podłączenie oraz współpraca urządzeń ma być błyskawiczna. W projekcie pojawił się także adapter umożliwiający korzystanie z rozdzielczości 2K oraz odświeżania na poziomie 90 Hz. 

  TPCAST Plus ma być dostępny w połowie 2018 roku. 

  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”36″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Pokaż miniatury]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  W planach jest także stworzenie urządzenia skierowane na platformy Windows Mixed Reality, jednakże w tym przypadku mamy mieć do czynienia z uniwersalną platformą mogącą współpracować z każdym z headsetów. 

  Najciekawiej może się jednak zapowiadać kwestia TPCAST 2.0, czyli nowej generacji sprzętu mającej dostarczyć nam wysoką jakość, minimalne wręcz niezauważalne opóźnienie. Ponadto opracowywane jest rozwiązanie oparte o różne rozdzielczości w tym nawet na materiały wideo w 8K. Pod uwagę wzięto także zasięg oraz jakość i stabilność połączenia. 

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here