Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

TPCAST ujawnił plany na przyszłość – Plus, wersja do MR, 2.0…

TPCAST ujawnił plany dotyczące przyszłych urządzeń i inicjatyw w ramach, których będzie rozwijana wirtualna rzeczywistość. Dotychczas posiadacze gogli  HTC Vive oraz Oculus Rift mogli po zakupie i otrzymaniu swojego produkty cieszyć się bezprzewodowym VR-em.. 

Podczas targów CES 2018 dowiedzieliśmy się, co planuje stworzyć oraz wprowadzić firma TPCAST. Jak się okazuje w ich ofercie znajdziemy między innymi TPCAST Plus stawiający na lepszy design, więcej miejsca na głowie na baterię. Tym razem podłączenie oraz współpraca urządzeń ma być błyskawiczna. W projekcie pojawił się także adapter umożliwiający korzystanie z rozdzielczości 2K oraz odświeżania na poziomie 90 Hz. 

TPCAST Plus ma być dostępny w połowie 2018 roku. 

W planach jest także stworzenie urządzenia skierowane na platformy Windows Mixed Reality, jednakże w tym przypadku mamy mieć do czynienia z uniwersalną platformą mogącą współpracować z każdym z headsetów. 

Najciekawiej może się jednak zapowiadać kwestia TPCAST 2.0, czyli nowej generacji sprzętu mającej dostarczyć nam wysoką jakość, minimalne wręcz niezauważalne opóźnienie. Ponadto opracowywane jest rozwiązanie oparte o różne rozdzielczości w tym nawet na materiały wideo w 8K. Pod uwagę wzięto także zasięg oraz jakość i stabilność połączenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *