More

  Unknown Fate ze wsparciem dla VR i zwiastunem!

  Unknown Fate to ciekawie prezentująca się przygodówka, w której wraz z naszymi goglami VR (lub bez nich) będziemy musieli poznać tajemnicę surrealistycznego świata. 

  Pierwszoosobowa perspektywa pozwoli nam lepiej poznać świat historię oraz z większym zaangażowaniem rozwiązywać zagadki. Richard, główny bohater nie dość, że będzie napotykał bardzo dziwne postacie to jeszcze będzie musiał uważać za zagrożenia, z którymi będzie sobie musiał poradzić, niekiedy mocno raniąc swoich wrogów. Nasz protagonista utracił wszelkie wspomnienia, a to nie wszystko, gdyż jedyne co pamięta to swój aktualny cel – poznać żyjące tu istotny oraz wydostać się z obcego dla siebie miejsca, raz na zawsze. 

  Unknown Fate będzie dostępne podczas gamescomu 2017, w związku z czym będziecie mieli okazję wyjątkową okazję na miejscu sprawdzić ten tytuł i porozmawiać z deweloperami.

  Karta gry na Steam 
  Profil na Facebooku
  Profil Twitter
  Profil Instagram

  Unknown Fate ukaże się jesienią 2017 roku na komputerach osobistych z Windowsem (wsparcie dla VR), Mac’iem, Playstation 4 oraz Xbox One.

  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Źródło: Informacja Prasowa

  Podobne wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here