Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Virtual Cabin 2.0 zabierze nas do świata Piątku Trzynastego!

Virtual Cabin 2.0 zostało ukazane na nowym materiale wideo, który jak się okazu będzie związany z obszernym uniwersum Piątku Trzynastego. Całe doświadczenie jest mocno powiązane z grą osadzoną w tym świecie, dzięki czemu niektóre elementy zostało bezpośrednio przeniesione z gry wieloosobowej.

Zamknięci w małym, najzwyklejszym budyneczku będziemy mieli okazję poznać wiele ciekawostek z planów Piątku Trzynastego, serii horrorów do dziś stanowiących absolutny klasyk i legendę filmową. Tym razem dzięki wirtualnej rzeczywistości będziemy mogli przyjrzeć się także najnowszej grze od IIIFonic.

Proste interakcje sporo tekstów do poczytania oraz coś na modłę sceny akcji, być może właśnie tak będzie się prezentować nowa wersja Virtual Cabin. Jest jeszcze zbyt wcześnie by wyrokować, możemy jednak zakładać, że zbyt wiele z Jasonem bezpośrednio nie po przebywamy.

Oprawa wizualna jest niemalże identyczna co tradycyjny pierwowzór, z tym że teraz możemy o wiele bliżej przyjrzeć się wielu detalom związanymi z licznymi licencjami. To z pewnością będzie doskonała gratka dla fanów cyklu, którzy będą mogli poznać wiele faktów nieznanych szerokiej publiczności.

Więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *