Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Viveport zwróci 100% zysku z Q4 deweloperom!

Rikard Steiber prezydent Viveportu ogłosił, że firma intensywnie myślała jak podziękować deweloperom za ich zaufanie oraz entuzjazm w tworzeniu nowych treści na wirtualną rzeczywistości. Cała akcja ma spowodować, że cały zysk ze sprzedaży gier trafi bezpośrednio do studiów. Viveport zwróci pieniądze, a my zastanawiamy się co to dla nas, graczy oznacza.

Cała akcja prezentuje się dosyć niejasno, w końcu z jednej strony to bardzo duży ukłon ku twórcom i ich pracy. Każdy z nich z pewnością będzie promować swoje tytuły co może spowodować, że gracze chętnie zdecydują się na zakup gogli oraz gier na tę platformę.

Z drugiej strony nigdy do tej pory nie widzieliśmy podobnego ruchu chociażby ze strony Valve i ich Steama, czy Sony i Microsoftu w związku z ich sklepami, które naturalnie radzą sobie bardzo dobrze. To może być niestety zły znak w kontekście sprzedaży i zysków na platformie HTC.

Jak sądzicie skąd wynika taki ruch i o czym on świadczy? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii, które umieścicie w komentarzach!

O zaletach i wadach HTC Vive przeczytacie w tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *