Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Czym będzie Bravo Team i dlaczego warto czekać?

Supermassive Games podczas targów E3 2017 zapowiedziało dwie produkcje zmierzające na gogle wirtualnej rzeczywistości Playstation VR. Najciekawiej w tym momencie prezentuje się teoretycznie największa w tym momencie gra zmierzająca, nie tylko na urządzenie od Sony, ale także i na całą tę technologię. Oto nasza zapowiedź Bravo Team, interesującego tytułu pierwszoosobowego.

Twórcy szykują dla nas taktyczną produkcję, w której będzie nam dane wcielić się w członków składu jednostek specjalnych, które muszą radzić sobie z zagrożeniem we wschodniej europie. Zadanie stojące przed nami nie będzie łatwe do przejścia, w związku z czym będziemy musieli ściśle współpracować z członkami naszego zespołu, aby móc skutecznie poradzić sobie z wrogami. Do dyspozycji otrzymamy sporo broni, w tym różne wariacje shotgunów, pistoletów czy automatycznych karabinów.

Rozgrywka bazuje na pierwszoosobowym spojrzeniu, strzelaniu oraz chowaniu się za osłonami. Każdy nasz krok będzie wcześniej przemyślany i zaplanowany tak, aby zachęcić nas do współpracy. Twórcy starają się nam oddać jak najwięcej realizmu związanego z pracą członka specjalnego oddziału. Bravo Team obejmować będzie współpracę dla dwóch graczy zarówno online jak i lokalnie, w obu przypadkach kluczem będzie ścisła komunikacja. 

Sporo uwagi poświęcono, abyśmy poczuli się dokładnie tak jak wielu specjalistów, którzy muszą uważać na wszędzie przelatujące pociski, śmierć oraz wielkie ryzyko – to właśnie główne elementy, które będziemy doświadczać w trakcie rozgrywki. Nasze wrażenia będą jeszcze lepsze dzięki zastosowaniu Aim kontrolera, czyli specjalnego urządzenia symulującego karabin. 

Bravo Team wydaje się być o tyle ciekawym projektem, że stara się zapewnić nam rozgrywkę taktyczną, której w obecnych czasach nie mamy zbyt wiele. Wystarczy spojrzeć chociażby na takie tytuły jak ARMA czy Insurgency, przy przekonać się jakim fenomenem potrafią być tego typu produkcje. Supermassive zdaje się to dostrzegać i być może w ten sposób przyczynią się do sprzedaży 

Strona Główna Gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *