Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Jak prezentuje się zawartość VR w GT Sport? Krótki materiał wideo

Gran Turismo od dłuższego czasu czekało na swoją premierę, która nastąpiła w tym roku. Przy okazji Sony ogłosiło, że wraz z Polyphony Digital wypuści specjalny tryb dedykowany swoim goglom Playstation VR. O tym co w ramach tego otrzymamy? Oto główna zawartość VR w GT Sport!

PS Underground tym razem wzięło na warsztat największy wyścigowy hit z portfolio PS4 i dokładnie sprawdziło jak wygląda oraz co obejmuje zabawa z tym tytułem w ramach trybu dla wirtualnej rzeczywistości. W tym miejscu należy wspomnieć, że mamy tutaj do czynienia z wybranymi trasami i samochodami, które zostały wcześniej do tego typu zabawy przygotowane. 

Jak możecie zobaczyć rozgrywka jest naprawdę realistyczna nawet pomimo tego, że na dalszych planach grafika prezentuje się mocno prymitywnie. Wszystko na pierwszym planie zdecydowanie nam to rekompensuje swoją jakością oraz licznymi szczególikami. 

Obserwując nawet bez gogli ten materiał możemy dojść także do jeszcze jednego ciekawego wniosku – nie bez powodu Sony zdecydowało się najbardziej promować właśnie ten tytuł dodając go do każdego świątecznego zestawu PSVR.

Gran Turismo Sport dostępne jest tylko na Playstation 4 oraz Playstation 4 Pro (ze wsparciem dla Playstation VR).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *