Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Jak zawodowcy oceniają VR w Gran Turismo Sport?

VR w Gran Turismo Sport wbrew pozorom może okazać się bardzo ważne nie tyle dla całej serii, ile dla Playstation VR, czyli ostatniego tak ważnego urządzenia od Sony. Japończycy potrzebują mocnych kart w rękawie, a nowy tryb we flagowej grze wyścigowej z pewnością można za taki uznać. 

Poniższy zwiastun to klasyczne PR-owe opowiadanie o tym jak świetnie działają ze sobą Playstaiton VR oraz Gran Turismo Sport. Na szczęście zdecydowano się umieścić kilka fragmentów rozgrywki, które prezentują się stosunkowo nieźle. Widać, że pełna koncentracja poszła na stworzenie bardzo dobrego pierwszego planu oraz elementów związanych ze środkiem samochodu i elementami tuż przy nim. Martwić mogą widoczki znajdujące się gdzieś daleko, ale niestety przez pewien czas będzie to tak wyglądać ze względu na ograniczenia sprzętowe. 

Materiał wideo przedstawia nam jak można się bawić mając nie tylko gogle, ale także (drogi) zestaw kierownicy oraz pedałów. Nie oszukujmy się jednak wielu z nas ograniczy się jedynie do zwykłego Dualshocka 4 oraz Playstation VR, zabawa z pewnością będzie odmienna, ale wciąż może okazać się czymś bardzo dobrym. Polyphony Digital niestety już w tej chwili zastrzega, że tryb VR obsługuje jedynie wybrane trasy oraz samochody.

Przy takich problemach z premierą może niestety okazać się, że VR w Gran Turismo Sport będzie słabym dodatkiem i zniechęci do siebie wiele osób. Sony dało twórcom dużo swobody, ale póki co wydaje się, że niestety zabrakło tutaj kogoś kto jasno powiedziałby „Stop” i wprowadziłby pełną jasność odnośnie produkcji. 

Gran Turismo Sport ukaże się 17 października 2017 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=cUG5cUjcy8g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *