Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Znamy datę premiery The Inpatient, nowej gry Supermassive!

The Inpatient to nowa gra studia Supermassive Games, które postanowiło powrócić do wirtualnej rzeczywistości i Playstation VR po dość udanym Until Dawn: Rush of Blood.

Zacznijmy od miejsca i daty miejsca akcji, które jak się okazuje osadzone zostało przeszło 60 lat przed wydarzeniami z Until Dawn. Gra zabierze nas do tajemniczego i przerażającego ośrodka Sanatorium Blackwood, w którym nic nie jest takie jakby się na pierwszy rzut oka wydawało. Niestety wciąż nie wiemy jak wydarzenia w tej produkcji będą się miały do wspomnianego hitu, możemy jednak zakładać, że w tym uniwersum doświadczymy jeszcze kilku ciekawych przygód. 

Rozgrywka będzie operować w perspektywie pierwszoosobowej, która pozwoli nam na jeszcze większy poziom immersji i przerażenia. Czuć tutaj, że twórcy starali się skoncentrować na uczuciu klaustrofobii i strachu obecnego tuż koło nas.

Póki co nie wiemy zbyt wiele o grze, a przedstawione fragmenty prezentowały różny poziom graficzny. Niestety fragmenty rozgrywki ewidentnie były pomieszane z materiałami marketingowymi. Miejmy nadzieję, że Sony niebawem zaprezentuje nam jakieś nowe, obszerne materiały wideo z rozgrywki. 

The Inpatient zadebiutuje 21 listopada 2017 roku na Playstation VR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *