Data publikacji:

Kategoria:

,

Autor wpisu:

Komentarze:

0

ZR: Zombie Riot i najładniejsze zombie?

ZR: Zombie Riot od PlaySide VR to być może najładniejsza gra o tematyce Zombie na rynku. Oczywiście konkurencja w postaci Arizona Sunshine stoi na wysokim poziome, lecz tym razem mamy do czynienia z jeszcze bardziej uroczymi projektami i efektami. 

Jak łatwo możecie się domyślić naszym zadaniem jest starcie się z licznymi umarlakami, które jakimś cudem zebrały ze sobą kilku większych przyjaciół, które także z wielką chęcią zajęłyby się zjedzeniem nas. 

My staniemy gdzieś na środku mapy, gdzie będziemy narażeni na fale przeciwników, które eksterminować będziemy za pomocą licznych i różnorodnych broni. Główną mechaniką będzie odpowiednie dobieranie spluwy do rywala.

Oprawa wizualna prezentuje się bardzo dobrze, ponieważ zdecydowano się na wprowadzenie ślcznych modeli stylizowanych na ręcznie rysowaną grafikę w stylu animacji czy gier typu Overwatch. Niestety mocno kuleje wygładzanie krawędzi, które straszą swoją topornością, być może jednak niebawem twórcy to poprawią. 

ZR: Zombie Riot z pewnością nie wprowadzi niczego rewolucyjnego do VR, ale zdecydowanie może okazać się bardzo przyjemną propozycją na odstresowanie się po ciężkim dniu w szkole czy pracy.

Karta gry na VivePort

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *