O nas

Serwis powstał w lipcu 2017 roku jako vrnews.pl. Plan był prosty – pisać o nowej, jeszcze mało komu znanej technologii VR czy też MR. Fascynacja technologią rozszerzającą rzeczywistość nastąpiła po prezentacji w siedzibie Microsoft gogli Hololens – wtedy jeszcze niedostępnych oficjalnie w Polsce.

Po pewnym czasie, udało się takowe okulary sprowadzić z Francji do Polski z planami uruchomienia agencji VR tworzącej aplikacje i programy z wykorzystaniem MR (Mixed reality – mieszanej rzeczywistości). Niestety, z planów nic nie wyszło.

Od końca grudnia 2019 serwis vrnews.pl został przeniesiony na adres vrnews.pl gdzie funkcjonuje do tej pory. Celem zmiany było uruchomienie serwisu na bardziej profesjonalnie brzmiącej domenie a także na wykonaniu drugiego otwarcia.

Nie da się ukryć bowiem, że okres od lipca 2017 do listopada 2019 był czasem gdzie może i pojawiały się wpisy ale nie udało się uzyskać dużego ruchu czy zasięgów w sieci. Obecny moment jest idealnym na reaktywację serwisu zwłaszcza, że konkurencji póki co po prostu nie ma.

Dalsza historia – tworzy się.

Pozdrawiam,

tmszstpk.