Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

CUH-ZVR2, czyli nowa wersja podstawowego Playstation VR!

CUH-ZVR2 to nowe wydanie gogli Playstation VR, które ma za zadanie poprawić kilka szczególików na które najbardziej narzekali użytkownicy na co dzień. Co zdecydowano się prowadzić, a co udało się zmienić?

Pierwszą nowością jest zmniejszenie średnicy przewodu, który łączył gogle wraz z konsolą Playstation 4. To jednak nie tylko kwestia rozmiaru, ale także jego skomplikowania, dzięki czemu proces podłączenia ma przebiegać łatwiej oraz sprawniej.

Ponadto zdecydowano się poprawić wkomponowanie kabli od słuchawek względem obudowy samego sprzętu, dzięki czemu nie zdarzy nam na naruszyć ich w trakcie grania i wykonywania dynamicznych ruchów. 

Z naprawdę ciekawych rzeczy udoskonalono moduł procesora – Processor Unit, który od teraz umożliwi korzystanie z HDR-a bez konieczności odłączania Playstation VR od telewizora oraz konsoli. 

Niestety wciąż nie znamy informacji dotyczących premiery tego wydania na Amerykańskim i Europejskim rynku, jednakże w Japonii CUH-ZVR2 zadebiutuje już 14 października 2017 roku. Wieści głoszą także, że nie będzie możliwości wymiany na nową wersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *