Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Skyworld będzie kolejny dowodem, że strategie w VR odżyją?

Skyworld to nowa strategia dedykowana goglom wirtualnej rzeczywiści, która udowadnia, że tego typu rozgrywka może się bardzo dobrze sprawdzić na takiej platformie. Czy jest to jednak ideał stojący za ideą wspólnej rywalizacji na jednej planszy?

Tak, może by powiedzieć, że mamy tutaj do czynienia z czymś na wzór cyfrowej gry planszowej bez potrzeby zakupu tego typu rzeczy. Oczywiście można sobie wyobrazi spory potencjał do grania wspólnego w rodzinie, jednakże jest tutaj niestety mały/duży problem. 

Gogle wirtualnej rzeczywistości ze swojej natury i projektu nie pozwalają nam na bezpośredni kontakt realny, oczywiście możemy mówić do siebie czy uchylić ekran, lecz koniec końców nie jest to dla nas naturalne w odbiorze. Zupełnie inaczej sprawa ma się z mieszaną rzeczywistością z czego wynikały wielkie nadzieje ludzi na mieszaną rzeczywistość. 

Niestety również Microsoft chce mieć swój VR, który niestety koniec końców może na długo pogrzebać ideę ściśle związaną z MR i wielkim potencjałem tej technologii…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *