Data publikacji:

Kategoria:

Autor wpisu:

Komentarze:

0

Star Citizen może otrzymać dedykowany tryb VR?

Star Citizen może otrzymać dedykowany tryb VR? Na to wskazują ostatnie wypowiedzi deweloperów, którzy mając coraz większy budżet powoli starają się jeszcze mocniej rozszerzać swój flagowy tytuł. Tym razem pojawiło się trochę informacji dotyczących wsparcia dla technologii wirtualnej rzeczywistości?

Jest to jedna z tych obietnic, których do teraz nie udało się zrealizować.  Deweloperzy pamiętają o tym fakcie i zwracają przy okazji uwagę na to, że przeniesienie gry FPS do VR nie jest tak bezproblemowe i błyskawicznie jak się nam wszystkim wydawało nam się jeszcze kilka lat temu. 

Jak donosi portal RoadtoVR prace nie pozostały totalnie odrzucone i wciąż stanowią ważną rzecz dla twórców. Okazuje się, że od jakiegoś czasu podjęto działania, aby w przyszłości móc umożliwić granie właśnie w wirtualnej rzeczywistości. Być może część z obecnych rozwiązań już w tej chwili będzie możliwa do zastosowania właśnie w goglach VR.

Twórcy już w tej chwili mogą pochwalić się absolutną zmianą interfejsu, który jest dostosowany do charakterystyki nowej technologii. Oczywiście wciąż są to swego rodzaju kompromisy, które dopiero za pewien czas będą możliwe do całkowitego wyeliminowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *